Lens yaklaşık 1 yıl önce alınmıştır. Kutusu parasoleyi arka ve ön kapağı beraberinde verilecektir. Lensi bilenler bilir. Canon 24-70 F2.8 II e çok daha fazla para vermeden aynı keskinliği bulabileceğiniz F2.8 de bile jilet gibi fotoğraf veren bi lenstir. Kozmetik ve mekanik olarak 10/10 dur. Fotoğrafa nadir çıkan biri olarak lens ile toplam 15 defa çekim yapmışımdır. Bu yüzden fotoğraflarda da göreceğiniz üzere yıpranmamış ve temiz durumdadır. Herhangi bir çiziği kırığı olmadığı gibi rahatlıkla sıfır ayarında diyebiliyorum. Lensi satış sebebim 16-35 im oldugundan mütevellit bu lensi çok fazla kullanmamam ve 135 F2 almak için kaynak oluşturmaktır.
Lensi sadece Ankara, Muğla veya İzmir'de elden satarım. Herhangi bir takas veya GET olayına girmeyeceğim. Lensi çok temiz kullandım. Gördüğünüzde bana hak vereceksiniz.
Merak edenler veya bilmeyenler için lensi biraz anlatmak isterim. Tercihen Full frame makinelerde kullanılmak üzere tasarlanmış üst kalite optiklere sahip bir lensdir. Manzara veya benim gibi kimi durumlarda portre de çekiminde kullanabileceğiniz geniş açı-orta telefoto türü zoom bir lenstir kendileri. Evvelnden canon 24-70 1. sürüm ve tamron 24.70 f2.8 de kullanmış biri olarak bu lensin optik olarak her ikisinden de üstün olduğunu, karşılaştırma yapılacaksa Canon 24-70 f2.8 II ile yapılmasını çok net söyleyebilirim. Gerçekten çok keskin ve çözme gücü yüksek bir lens. Gerek 70 mm gerek 24 mm yakınlarında herhangi bir fark göremiyorsunuz. Öte yandan son model kaplamaları ile flare almıyor. Yeni nesil 50 MP lik canon makinelerle de rahatlıkla kullanılabilir.
Alısına şimdiden hayırlı olsun.

Sahibinden linki: https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...5450753/detay/